Poczta biznesowa Ergonet, oparta na rozwiązaniu Microsoft, to pewność działania, dane przechowywane w Polsce oraz nasze ciągłe i pełne wsparcie techniczne. Klienci Ergonet korzystają z naszej usługi nieprzerwanie od kilkunastu lat. Więcej… Teraz umożliwiamy przejście na serwer Exchange 2016 –  najnowszą wersję usługi.

Poczta Ergonet na serwerze Exchange 2016 jest usprawniona i daje większe możliwości korzystającym z jej wersji webowej. Migracja jest dobrowolna – można pozostać przy dotychczasowym rozwiązaniu.

Użytkownicy skrzynek Outlook instalowanych na komputerach odczują przede wszystkim szybsze wyszukiwanie. Exchange 2016 to większe możliwości i wygoda dla osób korzystających z poczty z urządzeń zdalnych. Najnowsza odsłona rozwiązania pozwala także na uruchomieniu dodatkowych, płatnych, zaawansowanych funkcji w pojedynczych, wskazanych kontach pocztowych.

Co Twoja firma zyskuje z pocztą Ergonet na serwerze Exchange 2016?

Szybkość i wydajność wyszukiwania

Poczta biznesowa Ergonet na serwerze Exchange 2016 gwarantuje szybsze wyszukiwanie elementów. Dzieje się tak za sprawą ulepszonego protokołu komunikacji i całkowitego przeprojektowania mechanizmu wyszukiwania. W nowej architekturze wyszukiwanie jest asynchroniczne i zdecentralizowane.

Zakres wyszukiwania został zwiększony do 20 tys. skrzynek – jednocześnie można przeszukiwać do 10 tys. skrzynek bieżących i 10 tys. zarchiwizowanych. To ułatwienie dla administratorów, które pomaga na przykład sprostać wymogom RODO. Więcej…

Wygoda i inteligencja poczty na WWW (Outlook on the Web)

Użytkownicy poczty logujący się przez WWW (Outlook on the Web, wcześniej OWA) odkryją wiele drobnych i znaczących udogodnień. Okienko wyszukiwania w skrzynce odbiorczej podpowiada wpisy oraz wykazuje się tolerancją błędów – co czyni korzystanie z poczty łatwiejszym i przyjemniejszym.

Zwiększył się zakres działań dostępnych w skrzynce; nowością jest na przykład opcja „Przypnij/ Odepnij”. Poczta Ergonet na serwerze Exchange 2016 jest usprawniona i daje większe możliwości korzystającym z jej wersji webowej. Migracja jest dowolna – można pozostać przy dotychczasowym rozwiązaniu. Użytkownicy skrzynek Outlook instalowanych na komputerach odczują przede wszystkim szybsze wyszukiwanie. Exchange 2016 to także większe możliwości i wygoda dla osób korzystających z poczty z urządzeń zdalnych. Poczta w najnowszej odsłonie pozwala także na uruchomieniu dodatkowych, płatnych, zaawansowanych funkcji. Ergonet Exchange 2016 Ułatwia ona dostęp do ważnych wiadomości, nawet w natłoku korespondencji.

Rozwiązanie zostało zoptymalizowane pod kątem ekranów dotykowych – co dodatkowo ułatwia codzienną pracę na tabletach i smartfonach. Dotyczy to systemów Android oraz iOS.

Migracja w ramach abonamentu

Klienci poczty Ergonet w ramach abonamentu mogą skorzystać z przeniesienia usług na serwer Exchange 2016, posiadający najnowszą wersję oprogramowania. Termin i harmonogram prac ustalamy z każdym Klientem indywidualnie.

Dodatkowe możliwości serwera Exchange 2016 – na żądanie!

Zaawansowane usługi powiązane z serwerem Exchange 2016, takie jak dodatkowe zabezpieczenia danych w skrzynce (numery kart płatniczych, poufne dane osobiste lub finansowe),  można włączyć dla pojedynczych, wybranych kont w firmie – na przykład dla Zarządu, Finansów lub Kadr.

O takie możliwości prosimy pytać mailowo.

Włączenie zaawansowanych usług oznacza zmianę licencji i wyższe opłaty. Uruchomienie usług dla stałych Klientów odbywa się w ramach abonamentu. Szkolenia dla użytkowników dodatkowych usług oferujemy naszym Klientom w najlepszych cenach.

Zapraszamy do Ergonet.pl! Napisz do nas…

Summary
Poczta Ergonet na serwerze Exchange 2016
Article Name
Poczta Ergonet na serwerze Exchange 2016
Description
Poczta biznesowa Ergonet na serwerze Exchange 2016: szybkość, wydajność, wygoda, bezpieczeństwo, więcej opcji, lepiej na urządzeniach mobilnych
Author
Ergonet.pl