Replikacja Twojego Centrum Danych w Chmurze – vCloud Availability

Replikacja w chmurze Ergonet.pl: VMware vCloud Availability 3.0 – najlepsza dostępność dla Twojego Centrum Danych

Myślisz o replikacji maszyn wirtualnych? Twoja firma posiada własne środowisko w oparciu o VMware?
Proponujemy Ci najkrótszą, najszybszą i najbezpieczniejszą ścieżkę zapewnienia CIĄGŁOŚCI działania IT Twojej firmy. Usługa Ergonet.pl disaster recovery w oparciu o VMware vCloud Availability. Replikacja i odtwarzanie środowiska IT po awarii w Chmurze Ergonet.pl.

vCloud_VMware_Ergonet_odzyskiwanie_Availability

Ciągły dostęp IT Twojej firmy w Chmurze Ergonet.pl – DRaaS!

Chmura Ergonet.pl: swobodna replikacja vSphere VMware oraz Hyper-V

Dostęp do danych firmy jest potrzebny zawsze. Niezawodne i odporne na problemy IT to dla wielu firm podstawa działania i zarabiania. Przestój z powodu zawieszania się programu kasowo-magazynowego, obniżona sprzedaż w wyniku zawirusowania baz danych, znaczne opóźnienia w wystawianiu faktur dla kontrahentów z powodu awarii – IT Twojej firmy może być od tego wolne. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo danych i ciągłość działania.

ergonet_gwarancja_replikacja_vsphere_hyper-v

Program księgowy lub ERP w Chmurze Ergonet.pl!

Program księgowy oraz ERP na maszynach wirtualnych VMware w Chmurze Ergonet

Program księgowy musi działać zawsze. Wraz z danymi o pracy ludzi, wynikach sprzedaży, stanach magazynu stanowi serce wiedzy firmy. Coraz liczniejsze firmy dołączają do grupy najważniejszych danych także obszar marketingu. Te dane muszą być w firmie dostępne cały czas. Większość firm w Polsce rozumie to i poszukuje rozwiązań, które to zagwarantują.

Chmura Ergonet w elicie dostawców VMware Cloud Verified

Ergonet, dostawca chmury opartej na VMware NSX, vSAN oraz vRealize, w elitarnym gronie certyfikowanych VMware Cloud Verified – napisz do nas!

Chmura Ergonet znalazła się w elitarnym gronie kilku firm światowych, które otrzymały certyfikat VMware Cloud Vierified. Naszym rynkowym wyróżnikiem jest fakt, że rozwiązania chmurowe w najwyższej, korporacyjnej jakości stanowią podstawę oferty skierowanej do firm w Polsce. Udostępniamy najnowocześniejszą chmurę na świecie w ramach abonamentów. Twoja firma korzysta z niej tak, jak potrzebuje.

Poczta biznesowa Ergonet na Exchange 2016

Poczta biznesowa Ergonet, oparta na rozwiązaniu Microsoft, to pewność działania, dane przechowywane w Polsce oraz nasze ciągłe i pełne wsparcie techniczne. Klienci Ergonet korzystają z naszej usługi nieprzerwanie od kilkunastu lat. Więcej… Teraz umożliwiamy przejście na serwer Exchange 2016 –  najnowszą wersję usługi.

Poczta Ergonet na serwerze Exchange 2016 jest usprawniona i daje większe możliwości korzystającym z jej wersji webowej. Migracja jest dobrowolna – można pozostać przy dotychczasowym rozwiązaniu.

Użytkownicy skrzynek Outlook instalowanych na komputerach odczują przede wszystkim szybsze wyszukiwanie. Exchange 2016 to większe możliwości i wygoda dla osób korzystających z poczty z urządzeń zdalnych. Najnowsza odsłona rozwiązania pozwala także na uruchomieniu dodatkowych, płatnych, zaawansowanych funkcji w pojedynczych, wskazanych kontach pocztowych.

Masz pytania ?