O Produkcie

Bezpieczny firmowy komunikator, czat, audio, video. Pełna integracja z Microsoft Exchange, SharePoint, CRM oraz urządzeniami mobilnymi. Wideokonferencje na żądanie. Nowy wymiar pracy zespołowej.

Nowy wymiar pracy zespołowej.

Komunikator jest wygodnym i znanym niemal wszystkim użytkownikom Internetu narzędziem. Stanowi uzupełnienie e-maila. Microsoft Lync działa tylko w obrębie Twojej firmy i służy wyłącznie Twoim pracownikom. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Microsoft Lync

Właściwości Produktu

Wiadomości błyskawiczne

Komunikator wiadomości błyskawicznych Lync 2013 umożliwia szybki kontakt w drobnej sprawie z wybranym użytkownikiem lub rozmowę grupową stanowiąc doskonałą alternatywę rozmowy telefonicznej lub wiadomości SMS.

Czytaj więcej
Udostępnianie pulpitu

Podczas rozmowy lub spotkania online można łatwo udostępnić innym osobom wybrane aplikacje lub cały pulpit swojego komputera, prezentować slajdy czy korzystać z wirtualnej tablicy. W każdej chwili można pozwolić innym na interakcję z udostępnionymi zasobami i wspólnie z nimi pracować, np. w celu zdalnego dokonania poprawek w dokumencie

Czytaj więcej
Zdalne prezentacje PowerPoint

Dzięki aplikacji Lync 2013 możesz przeprowadzać zdalnie dla innych użytkowników prezentacje z wykorzystaniem slajdów PowerPoint. Podczas prezentacji możesz korzystać z narzędzi prezentera (wskaźnik, pole tekstowe, marker, dodawanie notatek itp.)

Czytaj więcej
Korzystanie z tablicy

Możesz również posłużyć się białą tablicą i wspólnie ze współpracownikami na niej pracować – szkicować diagramy, wstawiać opisy tekstowe, zdjęcia, itp.

Czytaj więcej
Integracja z aplikacjami MS Office

Domyślnie w programach Microsoft Outlook, SharePoint i innych aplikacjach pakietu Office są widoczne informacje o obecności, czyli o tym, kto jest dostępny, nieobecny, zajęty lub niedostępny. Aktywowana ikona obecności umożliwia wyświetlenie szybkiego menu aktywowanego, za pomocą którego można rozpocząć konwersację z poziomu aplikacji. Lync 2013 zapewnia sprawniejszą komunikację i umożliwia komunikowanie się z najczęściej używanych aplikacji jednym kliknięciem.

Czytaj więcej
Status dostępności

Lync Server 2013 zapewnia synchronizację z godzinami pracy kalendarza użytkownika w programie Outlook. Zmienia status obecności użytkownika na podstawie danych z kalendarza, aktywności komputerowej i w zależności od tego, czy prowadzi akurat inną rozmowę.

Czytaj więcej
Dowiedz się więcej o naszym produkcie !

Napisz do nas aby dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach

Cennik

30-to dniowy bezpłatny dostęp do usługi !

Standard

10,00 PLN

miesięcznie

Zamów
  • Telekonferencje
  • Min. liczba użytkowników 3
  • Użytkownicy anonimowi
  • Możliwość federacji z organizacją zewnętrzną
Zamów

Enterprise

Zapytaj

o ofertę

Zapytaj
  • Telekonferencje
  • Min. liczba użytkowników 10
  • Użytkownicy anonimowi
  • Możliwość federacji z organizacją zewnętrzną
Zapytaj

Masz pytania ?